بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

 • یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار در افزایش زیبایی چهره و افزایش اعتماد به نفس فرد می شود، داشتن ابروهایی پر پشت و زیبا است. اما ممکن است برخی افراد به صورت ژنتیکی ابروهایی کم پشت و نازکی داشته باشند. همچنین ممکن است برخی افراد به دلیل تصادف کردن، سوختگی، یا هر گونه آسیب دیدن، هاشور یا تتو زدن و … کمی یا کل ابروهای خود را از دست دهند.

  بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

  به همین دلیل این افراد ممکن است برای داشتن ابروهای پر پشت و زیبا اقدام به انجام روش های مختلف کنند. در این میان یکی از بهترین روش هایی که در کلینیک پوست و مو ایران انجام می شود، کاشت ابرو است. این روش به عنوان یکی از بهترین روش های موجود و بی عارضه و کم تهاجمی محسوب می شود که طرفداران زیادی دارد. کاشت ابرو مزایای مثبت و ویژه ای دارد که در ادامه این مقاله به بررسی این موضوع و معرفی بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران می پردازیم.

  زیبایی ابروها به عنوان یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار در زیبایی کل چهره محسوب می شود. به همین دلیل در طی سال های اخیر میزان استقبال خانم ها و آقایانی که فرم ابروهای خود را دوست ندارند، یا ابروهای کم پشت و نازکی دارند، اقدام به کاشت ابرو می کنند. اما نکته مهم برای این کار پیدا کردن بهترین کلینیک کاشت ابرو است.

    

   کاشت ابرو چیست؟

   کاشت ابرو یکی از روش های رایج، مطمئن و با ماندگاری بالا و دائمی است که در کلینیک پوست و مو انجام می شود. در این روش یک گرافت کوچک پس سر یا پشت گوش ایجاد شده و متناسب با نیاز هر بیمار، مقدار مناسب فولیکول و پیاز مو برداشته می شود.

   سپس در محل ابرو که قسمتی یا کل آن دچار ریزش شده مقدار مناسبی از فولیکول ها پیوند زده می شود. پس از مدتی این پیوند همیشگی شده و به طور دائمی ابروهایی پر پشت و زیبا و فرم مورد نظرتان خواهید داشت.

   کاشت ابرو چیست؟

   تفاوت تاتو ابرو با کاشت ابرو در بهترین کلینیک تهران

   برخی از خانم ها در گذشته که فرم ابروهای خود را دوست نداشتند یا به صورت ارثی و ژنتیکی ابروهای کم پشتی داشتند، اقدام به تاتو ابرو می کردند. اما این روش تفاوت زیادی با کاشت ابرو دارد. مهم ترین تفاوت های تاتو و کاشت ابرو به شرح زیر است:

   ۱- طبیعی بودن فرم ابروها در کاشت ابرو

   تفاوت اصلی تاتو ابرو با کاشت ابرو در طبیعی بودن فرم و رنگ ابروها است. در تاتو ابرو رنگدانه ها به لایه میانی پوست ابروها وارد و تزریق می شود. اما در کاشت ابرو فولیکول های فعال و سالم از موهای سر برداشته شده و سپس به ابرو منتقل می شود.

   ۲- مدت زمان ماندگاری

   یکی از تفاوت های دیگر کاشت ابرو با تاتو در مدت زمان ماندگاری آن است. زمانی که تاتو ابرو انجام می دهید، باید مجددا آن را ترمیم کنید. در صورتی که پس از کاشت ابرو دیگر نیازی به ترمیم نیست و تا سالیان سال ماندگاری خواهد داشت. در واقع تا پایان عمر فولیکول های منتقل شده از ابروها مانند موی طبیعی رشد می کند.

   ۳- هزینه

   تفاوت دیگر این دو روش، در هزینه انجام آن ها است. هزینه تاتو ابرو کم تر و ارزان تر از کاشت ابرو در بهترین کلینیک تهران است. اما در مجموع هزینه ترمیم تاتو ابرو بیشتر از کاشت ابرو خواهد شد.

   کاشت ابرو در بهترین کلینیک تهران برای چه افرادی مناسب است؟

   کاشت ابرو به طور کلی برای همه افرادی که به زیبایی چهره خود اهمیت می دهند، اما به هر دلیل ابروهای آن ها کم پشت و نازک شده، پیشنهاد می شود. همان طور که می دانید ابروها به صورت طبیعی مانند موی سر رشد می کند و حالت طبیعی دارد.

   بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

   اما ممکن است به دلایل مختلف مانند مصرف برخی از داروها، استفاده از داروهای شیمی درمانی، به دلایل ژنتیکی ارثی، مبتلا شدن به بیماری های ضعف سیستم ایمنی و … ابروهایی کم پشت دارند، می توانند برای کاشت ابرو در بهترین کلینیک تهران اقدام کنند. علاوه بر این، می توان گفت که کاشت ابرو برای افراد زیر مناسب است:

   • افرادی که مشکلات و نواقص مادر زادی دارند.
   • افرادی که ابروهای کم پشت و باریکی دارند.
   • خانم ها یا آقایانی که بر اثر اصلاح بیش از حد، ابروهایشان کم پشت شده و به مرور زمان خالی شده است.
   • افرادی که بر اثر جراحت و شکستگی ابروهایشان ریزش زیادی دارد.
   • افرادی که اقدام به خالکوبی یا تتو به صورت اشتباه زده اند.
   • افرادی که در ناحیه پشت سر و پشت گوش بانک موی خوبی دارند.
   • افرادی که از فرم ابروهای طبیعی خود راضی نیستند.
   • افرادی که به داروهای بی حسی یا بیهوشی حساسیت ندارند.

   کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب نیست؟

   با وجود این که کاشت ابرو یک روش کم تهاجم و ماندگار و بی خطر محسوب می شود، اما انجام آن برای همه افراد مناسب نیست. به همین دلیل توصیه می شود هر زمان و به هر دلیلی که قصد کاشت ابرو دارید، باید ابتدا توسط پزشک متخصص پوست باید ویزیت شوید تا روش کاشت ابرو مناسب و همچنین اطمینان حاصل کردن از انجام این روش را به شما توضیح دهد.

   به طور کلی می توان گفت که کاشت ابرو برای افراد زیر مناسب نیست:

   1. افرادی که همه موهای آن ها سفید شده است.
   2. افرادی که به تشخیص پزشک متخصص در کلینیک پوست و مو بانک موی خوبی ندارند.
   3. مراجعینی که به بیماری ‌هایی از جمله قند خون، فشار خون، بیماری ‌های قلبی و نارسایی کبد و کلیه و … مبتلا هستند.
   4. افرادی که داروهای خاص برای درمان بیماری های خاص مصرف می کنند و ممکن است کاشت ابرو را مختل کند.
   5. بیمارانی که هنوز الگوی ریزش ابرو آن ها مشخص نشده و درمان نشده است.
   6. خانم ها و آقایانی که ریزش ابرو آن ها هنوز متوقف نشده است.

   مزایای کاشت ابرو در بهترین کلینیک تهران چیست؟

   همان طور که می دانید امروزه روش های مختلفی برای داشتن ابروهای زیبا و با فرم مورد نظر وجود دارد که افراد با توجه به نوع ابروها، یا بودجه ای که دارند، بهترین روش را برای طراحی ابروهایی با فرم مورد نظر و دلخواه انتخاب می کنند. در این میان کاشت ابرو به عنوان یکی از بهترین روش ها محسوب می شود چون مزایای مختلفی دارد.

   مزایای کاشت ابرو

   یکی از بهترین مزایای کاشت ابرو این است که مدت زمان ماندگاری آن طولانی و دائمی نیست. به صورتی که فقط یک بار هزینه می کنید و دیگر نیازی به تمدید کردن مجدد کاشت نیست. علاوه بر این، کاشت ابرو مزایای دیگری نیز دارد که به شرح زیر است:

   • بدون درد و خونریزی انجام می شود.
   • دوران نقاهت و کوتاهی دارد.
   • ابروها پر پشت و زیبا می شود.
   • ابروها حالتی متقارن و خوش فرم و زیبا خواهند داشت.
   • نیاز به آرایش کردن و فرم دادن ابروها به صورت دائمی نیست.
   • بدون نیاز به بخیه و زخم های شدید و عمیق انجام می شود.
   • یک روش کم تهاجم و بی خطر است.
   • امکان طراحی فرم مورد نظر برای ابروها طبق نظر و سلیقه مشتری وجود دارد.

   نکات مهم قبل از کاشت ابرو در بهترین کلینیک تهران

   برای این که مدت زمان ماندگاری کاشت ابرو به بهترین نحو افزایش یابد، همچنین کیفیت کاشت ابرو به بهترین نحو و بدون عوارض انجام شود، باید نکات زیر را قبل از کاشت ابرو انجام دهید:

   1. آزمایش‌ های لازم (هپاتیت، ایدز، اسکن ریه وPCR ) را در یک آزمایشگاه معتبر انجام دهید.
   2. در صورتی که داروی خاصی مصرف می کنید، به پزشک اطلاع دهید.
   3. بهداشت شخصی را به بهترین نحو رعایت کنید.
   4. اگر پوست و موی چربی دارید، قبل از کاشت استحمام کنید.

   بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

   همان طور که در پاراگراف های بالاتر ذکر شد، امروزه کاشت ابرو به عنوان یکی از بهترین روش های موثر در داشتن ابروهایی زیبا و خوش فرم به صورت دائمی محسوب می شود. به همین دلیل کلیه افرادی که دارای شرایط بالا هستند، می توانند برای کاشت ابرو به کلینیک پوست و مو مراجعه کنند. اما سوال مهم این است که یک بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

   برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران به نکات و موارد زیر دقت کافی داشته باشید. چون در صورتی که به کلینیک غیر معتبر مراجعه کنید؛ ممکن است عواقب و عوارض مختلفی برای شما به همراه داشته باشد. یکی از مهم ترین عوارض این مشکل بروز عفونت، قرینه نبودن فرم ابروها، تورم و قرمزی و حساسیت زیاد و… است. مهم ترین ویژگی های کلینیک معتبر به شرح زیر است:

   مزایای کاشت ابرو چیست؟

   • بررسی میزان رضایت مراجعین و بیماران قبلی از خدمات کلینیک پس از کاشت ابرو
   • داشتن مجوز و مدارک رسمی معتبر
   • نظم و سرعت در رسیدگی به مراجعه کنندگان
   • استفاده و اجرای روش های جدید و پیشرفته برای دریافت بهترین نتیجه مورد نظر
   • انجام شدن خدمات مختلف از جمله کاشت ابرو توسط پزشک متخصص پوست و مو یا زیر نظر مستقیم پزشک
   • پزشک یا تکنسین تجربه و مهارت کافی برای کاشت ابرو داشته باشد.
   • داشتن کادر پزشکی متخصص و با تجربه
   • استفاده از لوازم مدرن و کاملا بهداشتی و استریل شده
   • محیط بهداشتی و استریل شده اتاق­ های مجزا کاشت ابرو

   کلینیک پوست و مو ایران، بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

   کلینیک پوست و مو ایران یکی از بهترین کلینیک های فعال و معتبر در شمال تهران است. این کلینیک با بهره ‌گیری و استخدام کادری متعهد و پزشکان متخصص و مجرب بهترین خدمات پوست و مو را با استفاده از جدیدترین تجهیزات و بهترین دستگاه ‌های دنیا را به مراجعین محترم ارائه می کنند.

   یکی از بهترین خدماتی که در این کلینیک ارائه می شود، کاشت مو و ابرو است. در بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران این خدمات مطابق با نظر مراجعین و سلیقه و فرم صورت آن ها با بالاترین کیفیت انجام می شود.


   سوالات متداول بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

   ۱- بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجاست؟

   کلینیک پوست و مو ایران ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی و کاشت ابرو است.

   ۲- هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

   با توجه به نوع روش کاشت، هزینه کاشت برای هر فرد متفاوت خواهد بود.

   میانگین امتیازات ۵ از ۵
   از مجموع ۲ رای

   تیم نویسندگی کلینیک ایرانمشاهده نوشته ها

   Avatar for تیم نویسندگی کلینیک ایران

   این مقاله به کوشش مدیریت و اعضای تیم کلینیک ایران تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش اعضا، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.

   ۱ دیدگاه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *