هایفو در شهرک غرب

 • افزایش سن یکی از اتفاقات قابل پیش‌بینی است که ما خواه ناخواه با آن روبرو می‌شویم. با گذشت زمان پوست ما کیفیت اولیه خود را از دست داده و دچار چین‌وچروک می‌شود. همین موضوع سبب شده است که افراد بسیاری به دنبال راه‌های جوانسازی و رفع چین‌وچروک صورت خود باشند.

  مجهزترین کلینیک هایفو در شهرک غرب

  در دنیا امروز روش‌های مختلفی برای برطرف کردن چین‌وچروک و افتادگی صورت معرفی شده است که از جمله بهترین روش‌ها می‌توان به هایفوتراپی اشاره کرد. البته برای انجام هایفو در شهرک غرب باید بهترین کلینیک هایفو در شهرک غرب را یافته و از متخصصان آن کلینیک برای انجام خدمات هایفو کمک بگیرید.

  بهترین کلینیک هایفو در شهرک غرب

  اگر قصد هایفو در شهرک غرب را دارید و می‌خواهید این کار به نحو احسن انجام شود، باید به بهترین کلینیک هایفو در شهرک غرب مراجعه کنید. اگر ساکن شهرک غرب هستید و نزدیکی کلینیک هایفو در شهرک غرب برایتان بسیار اهمیت دارد، باید به دنبال بهترین کلینیک هایفو در شهرک غرب باشید. با انجام هایفوتراپی در بهترین کلینیک زیبایی در تهران از کیفیت کار اطمینان خاطر خواهید داشت. چراکه اگر این کار در کلینیک‌های معتبر انجام نگیرد، نمی‌توانید به نتیجه دلخواه دست یابید.

  همچنین با انجام این کار در کلینیک‌های نامعتبر اثر هایفوتراپی زودتر از حد معمول از بین می‌رود. بنابراین مراجعه به کلینیک‌های معتبر هایفو در شهرک غرب بسیار اهمیت دارد. در کلینیک‌ ایران از دستگاه‌های پیشرفته برای انجام این کار استفاده می‌شود. همچنین افرادی که در این کلینیک کار می‌کنند، از تخصص بالایی برخوردار بوده و می‌توانند رضایت شما را از هایفوتراپی جلب کنند.

  بهترین کلینیک هایفو در شهرک غرب

  هزینه هایفو در شهرک غرب

  هایفو در شهرک غرب و سایر کلینیک‌ها مانند کلینیک زیبایی در سعادت آباد یکی از روش‌های درمانی برای جوان‌سازی پوست است که برای انجام این کار از امواج فراصوت استفاده می‌شود. این روش یک روش غیرتهاجمی برای لیفت صورت و سفت کردن پوست رفع چین‌وچروک و شکستن چربی‌های بدن است. ایمنی بالا، عوارض کم، هزینه مناسب و سرعت زیاد در نتیجه‌گیری سبب محبوبیت هایفوتراپی شده است.

  یکی از مهم‌ترین مواردی که در هایفو در شهرک غرب باید به آن توجه داشته باشید، هزینه هایفوتراپی است. هزینه هایفو در شهرک غرب به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان قیمت مشخصی برای آن در نظر گرفت. از جمله این موارد میتوان به عوامل زیر اشاره کرد:

  ناحیه تحت درمان

  هایفوتراپی برای نواحی مانند صورت، گردن، رفع چین‌وچروک‌های ناحیه‌ای محدود و حتی جوان‌سازی پوست بدن نیز استفاده می‌شود. به همین دلیل براساس ناحیه تحت درمان قیمت هایفو در شهرک غرب متفاوت است. هرچه ابعاد ناحیه تحت درمان بیش‌تر باشد، قیمت هایفو در شهرک غرب نیز بیش‌تر خواهد بود.

  برند دستگاه

  هزینه هایفو در شهرک غرب تا حد بسیار زیادی به دستگاه مورد استفاده بستگی دارد‌. این دستگاه‌ها برای کارتریج‌هایی است که به تعداد مشخصی می‌تواند امواج صوتی را شلیک کنند. در واقع به شلیک امواج صوتی شات می‌گویند. کارتریج‌ها باید پس از اتمام شارژ تعویض شوند. همچنین برای انجام هایفو در شهرک غرب و سایر کلینیک‌ها قسمت‌های مختلف از کارتریج‌های متفاوتی استفاده می‌شود که این موضوع بر هزینه هایفو تاثیر می‌گذارد.

  تعداد جلسات درمانی

  معمولا افراد برای هایفو در شهرک غرب و سایر کلینیک‌ها به یک جلسه نیاز دارند. البته تعداد جلسات درمانی بستگی به وضعیت پوست شما دارد. اثر هایفوتراپی تا حداکثر دو سال باقی می‌ماند. به همین دلیل است که هزینه هایفو در شهرک غرب در مقایسه با سایر روش‌های جوان‌سازی و رفع چین‌وچروک بسیار به صرفه‌تر است.

  براساس شرایط پوست، سن و فرآیند پیری پوست تعداد جلسات مختلفی برای شما در نظر گرفته می‌شود. تعداد کمی از افراد هستند که پس از گذشت یک ماه از جلسه اول باید جلسه درمانی دیگری نیز داشته باشند. همچنین در برخی مواقع نیز باید شما ۲ جلسه به فاصله ۶ ماه داشته باشید. به همین دلیل است که تعداد جلسات درمانی بر هزینه هایفو در شهرک غرب به صورت مستقیم تاثیر می‌گذارد.

  مهارت پزشک متخصص‌

  از دیگر عوامل تاثیرگذار بر هزینه هایفو در شهرک غرب می‌توان به تجربه و مهارت پزشک اشاره کرد. مهارت پزشک تاثیر بسیار زیادی بر نتیجه هایفوتراپی دارد. به همین دلیل هرچه پزشک در این زمینه ماهرتر بوده و تجربه بیش‌تری داشته باشد، دستمزد او نیز افزایش می‌یابد. افزایش دستمزد پزشک سبب افزایش هزینه هایفو در شهرک غرب خواهد شد.

  شناخته شده بودن و موقعیت مکانی کلینیک

  از دیگر عواملی که بر قیمت نهایی هایفو در شهرک غرب تاثیر دارد، می‌توان به شناخته شدن کلینیک و موقعیت مکانی آن اشاره کرد. بسیاری از کلینیک‌های شناخته شده هزینه‌های بالایی را برای هایفو در شهرک غرب در نظر می‌گیرند. چراکه این کلینیک‌ها از دستگاه‌های مدرن و با کیفیت استفاده می‌کنند.

  همچنین قیمت هایفوتراپی در کلینیک‌هایی که در مناطق اصلی شهرها قرار دارند، بیش‌تر است. این کلینیک‌ها به مسائل بهداشتی بسیار اهمیت داده و از بهترین دستگاه‌ها برای هایفوتراپی بهره می‌برند. همین موضوع سبب افزایش قیمت هایفوتراپی در این کلینیک‌ها می شود.

  هزینه هایفو در شهرک غرب

  مزایای هایفو در شهرک غرب

  خیلی از افراد برای انجام فرایندهای درمانی و زیبایی صورت دغدغه نتیجه و اثر بخشی آن را دارند. برای مثال چرا هایفوتراپی انجام دهم یا انجام هایفو در سعادت آباد یا شهرک غرب چه مزیت‌هایی دارد؟ در ادامه شما را با مزایای این فرایند آشنا می‌کنیم.

  لیفت صورت

  شل شدگی و افتادگی پوست یکی از دغدغه‌های افراد همزمان با بالا رفتن سن است. خیلی از افراد این مشکل را با جراحی حل می‌کنند که روشی خطرناک است. شما با استفاده از هایفو در شهرک غرب می‌توانید صورت خود را تا حد زیادی لیفت کنید. درواقع هایفوتراپی به سفت شدن پوست صورت بسیار کمک کرده و از افتادگی آن جلوگیری می‌کند. اگر رنگ پوست شما یکدست نیست و به دنبال راه‌حلی مناسب برای یکدست شدن آن می‌گردید، هایفو در شهرک غرب بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

  از بین رفتن علائم پیری

  یکی از مهم‌ترین مواردی که ممکن است هر خانم و آقایی را نگران کند، پدیدار شدن علائم و آثار پیری پوست است. اگر با این علائم و آثار روبه‌رو شدید، نگران نباشید. زیرا علائم پیری بسیار طبیعی بوده و برای هر کسی ایجاد می‌شود. شما می‌توانید با انجام هایفو در شهرک غرب آثار پیری را تا حد زیادی کاهش دهید.

  درمان لکه‌های پوستی

  افراد به دلایل مختلف نظیر آفتاب سوختگی، جوش و… دچار لک صورت می‌شوند. برخی از لک‌ها بسیار مقاوم بوده و به راحتی از بین نمی‌روند. از دیگر مزایای هایفو در شهرک غرب می‌توان به روشن شدن پوست و درمان لک صورت اشاره کرد.

  تحریک تولید کلاژن

  با افزایش سن، تولید کلاژن پوست کاهش میابد. کاهش تولید کلاژن سبب افتادگی و پدیدار شدن آثار پیری در پوست می‌شود. با انجام هایفو در شهرک غرب نه تنها آثار پیری پوست و چین‌وچروک کاهش میابد؛ بلکه تولید کلاژن نیز تحریک می‌شود. تحریک تولید کلاژن مانع از چروک شدن پوست خواهد شد.

  از بین بردن چربی‌های صورت

  اگر از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید چربی‌های صورت خود را از بین ببرید، انجام هایفو در شهرک غرب گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. هایفوتراپی به لاغری صورت و از بین بردن چربی‌های اضافی بسیار کمک می‌کند.

  مزایای هایفو

  عوارض هایفو در شهرک غرب

  هایفوتراپی نیز مانند سایر روش‌های زیبایی بدون عوارض نیست. البته عوارض جانبی این روش زیبایی بسیار کم‌تر از مزایای آن است. همین موضوع سبب محبوبیت هایفوتراپی میان بسیاری از افراد شده است. اگر شما به کلینیکی معتبر و پزشکی باتجربه برای هایفوتراپی مراجعه کنید، احتمال دچار شدن به عوارض هایفوتراپی بسیار کم خواهد بود.

  البته آشنا شدن با عوارض هایفوتراپی به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهتر در مورد انجام این روش زیبایی تصمیم بگیرید.

  ‌ ایجاد درد در ناحیه تحت درمان

  یکی از عوارضی که برخی از افراد پس از هایفوتراپی با آن روبرو می‌شوند، درد است. درد به علت امواج تابیده شده به پوست بیمار ایجاد می‌شود و برای مدتی ادامه دارد. البته در بیش‌تر موارد درد حاصل از انجام هایفوتراپی، پس از پایان هایفو تمام می‌شود. در برخی موارد نیز درد ایجاد شده ادامه داشته و سبب ناراحتی بیمار می‌شود.

  قرمزی پوست

  از دیگر عوارض هایفوتراپی می‌توان به قرمزی پوست اشاره کرد. هایفوتراپی سلول‌های موجود در لایه‌های پوست را تحریک می‌کند. در برخی مواقع تحریک این سلول‌ها سبب آسیب‌هایی ناچیزی به پوست می‌شود. قرمز شدن پوست نشان‌دهنده تحریک بیش از حد سلول‌ها است. البته اگر پس از هایفوتراپی با قرمزی پوست مواجه شدید، نگران نباشید. چراکه این قرمزی موقت بوده و پس از مدت کوتاهی از بین می‌رود.

  بی حس شدن پوست

  یکی دیگر از عوارضی که پس از هایفو در شهرک غرب و هر کلینیک دیگری ممکن است برای شما پیش آید، بی‌حس شدن پوست است. بی‌حسی پوست از عوارض شدید هایفوتراپی محسوب شده و ممکن است تا مدت‌ها زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. البته بیش‌تر افرادی که دچار بی‌حسی پوست پس از هایفوتراپی شده‌اند، پس از گذشت دو هفته و بدون هیچ درمان دارویی بهبود می‌یابند.

  بنابراین هایفوتراپی یک روش زیبایی ظریف محسوب شده و پزشک معالج برای انجام کار باید از تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشد.

  ملتهب شدن پوست ناحیه تحت درمان

  از دیگر عوارض هایفوتراپی می‌توان به ملتهب شدن پوست ناحیه تحت درمان اشاره کرد. متورم شدن پوست نشان از آسیب سلول‌های پوست دارد. البته اگر پس از هایفوتراپی با التهاب پوست مواجه شدید، نگران نباشید. چراکه التهاب پوست ۲۴ ساعت پس از هایفوتراپی از بین می‌رود.

  افزایش رنگدانه های پوستی

  در ساختار پوست انسان سلول‌های دیگری به‌نام ملانوسیت‌ها وجود دارند. این سلول‌ها وظیفه تولید ملانین که یکی از مهم‌ترین رنگدانه‌های پوستی است را برعهده دارند. هایفوتراپی با تابش امواج صوتی سلول‌ها را تحریک کرده و سبب تولید ملانین‌های بیش‌تری می‌شود. تولید ملانین سبب تیره شدن پوست محل تحت درمان می‌شود.

  در بسیاری از مواقع این تغییر پوست دائمی بوده و شما باید با روش‌های دیگری آن را از بین ببرید. به همین دلیل مراجعه به کلینیکی معتبر و پزشکی باتجربه برای انجام هایفوتراپی بسیار اهمیت دارد.

  مراقبت های بعد از هایفو در شهرک غرب

  پس از انجام هایفو در شهرک غرب باید از پوست خود بسیار مراقبت کنید. چراکه مراقبت سبب جلوگیری از ایجاد عارضه در ناحیه تحت درمان می‌شود. همچنین با انجام مراقبت بعد از هایفوتراپی نتیجه بهتری از هایفوتراپی خواهید گرفت. انجام این مراقبت‌ها برای هر فردی ضروری است.

  • در برابر نور آفتاب قرار نگیرید

  یکی از مهم‌ترین کارهایی که پس از انجام هایفو در شهرک غرب باید به آن توجه کنید، این است که از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب اجتناب کنید. شما باید ۴ تا ۶ هفته پس از انجام هایفوتراپی زیر نور مستقیم خورشید قرار نگیرید. تابش نور مستقیم خورشید پس از هایفوتراپی سبب تیره شدن رنگ پوست شما می‌شود.

  همچنین به دلیل حساس شدن پوست، تابش نور مستقیم آفتاب سبب آفتاب سوختگی خواهد شد. بنابراین اگر پس از هایفوتراپی قصد بیرون رفتن داشتید، حتما از کلاه و ضدآفتاب استفاده کنید.

  • از مواد غذایی کافئین دار و نوشیدنی های الکلی استفاده نکنید

  از دیگر نکاتی که پس از هایفو در شهرک غرب و هر کلینیک دیگری باید در نظر داشته باشید، عدم استفاده از نوشیدنی‌های الکلی و کافئین‌دار است. معمولا توصیه می‌شود که ۲ روز پیش از انجام هایفو از نوشیدنی‌های الکلی و کافئین‌دار استفاده نکنید. همچنین نوشیدن الکل و کافئین پس از هایفوتراپی سبب ایجاد اختلال در کبد می‌شود.

  • آب بیش تری بنوشید

  یکی دیگر از مواردی که پس از هایفو در شهرک غرب سبب بهبود و نتیجه‌گیری بهتر از آن می‌شود، نوشیدن آب به مقدار زیاد است. اگر پوست شما آب کافی داشته باشد، با سرعت بیش‌تری بهبود می‌یابد. همچنین نوشیدن آب به مقدار زیاد ساخت کلاژن پوست را افزایش می‌دهد.

  • پوست خود را با خاراندن تحریک نکنید

  پس انجام هایفوتراپی از تحریک پوست و خاراندن آن اجتناب کنید. پوست صورت پس از هایفوتراپی بسیار حساس می‌شود و خاراندن و تحریک آن سبب زخم شدن پوست شما خواهد شد.

  • با آب گرم حمام نکنید

  از دیگر مواردی که پس از هایفوتراپی باید به آن توجه داشته باشید، عدم استفاده از آب گرم برای حمام کردن است. همچنین پس از هایفو در شهرک غرب و سایر کلینیک‌ها از رفتن به جکوزی و سونا بخار خودداری کنید. حمام کردن با آب ولرم و خنک سبب تسریع بهبودی پوست شده و از التهاب و قرمزی پوست جلوگیری می‌کند.

  مراقبت های بعد از هایفو

  هایفو برای چه کسانی مناسب است؟

  هایفوتراپی یکی از بهترین روش‌های زیبایی است که می‌توانید برای کاهش آثار پیری و رفع چین‌وچروک از آن استفاده کنید.

  • اگر پوست شما شل شده و دچار افتادگی شده است، انجام هایفوتراپی یکی از بهترین گزینه‌ها برای لیفت پوست است.
  • اگر پوست شما دچار چین‌وچروک شده و به فکر یکی از بهترین روش‌ها برای برطرف کردن آن هستید، هایفوتراپی گزینه‌ای بسیار مناسب برای شما خواهد بود.
  • افرادی که دارای پوست نازک هستند، می‌توانند از هایفوتراپی استفاده کنند. چراکه با هایفو در شهرک غرب تولید کلاژن پوست تحریک شده و قوام پوست افزایش می‌یابد.
  • هایفوتراپی یکی از بهترین روش‌های جوان‌سازی برای افراد بین ۳۰ تا ۶۰ سال است.

  هایفو برای چه کسانی مناسب نیست؟

  هایفوتراپی علی‌رغم مزایای بسیار زیادی که دارد، ممکن است برای برخی از افراد انتخاب مناسبی نباشد. ازجمله افرادی که نباید از هایفوتراپی برای جوان‌سازی پوست خود استفاده کنند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افرادی که شیمی‌درمانی کرده‌اند
  • کسانی که پوست بسیار شل یا فشرده‌ای دارند
  • افرادی که پوستی بسیار خشک دارند
  • کسانی که تیروئید کم‌کار دارند
  • کسانی که پیش از هایفوتراپی تزریق بوتاکس یا تزریق ژل انجام داده اند
  • افرادی که از ضربان سازها استفاده می‌کنند
  • کسانی که استنت‌های فلزی در صورت یا گردن خود دارند
  • افرادی که دچار دیابت هستند

  سخن پایانی

  هایفوتراپی یکی از بهترین روش‌هایی است که برای جوان‌سازی و رفع چین‌وچروک پوست انجام می‌گیرد. اگر قصد هایفو در شهرک غرب یا هر یک از مناطق محل زندگی خود را دارید، در مورد کلینیک موردنظر و پزشکان متخصص آن کلینیک اطلاعات لازم را کسب کنید.

  همچنین توجه به مراقبت‌های پس از هایفوتراپی تاثیر بسیار زیادی بر نتیجه‌بخش بودن آن خواهد داشت. توجه داشته باشید که هایفوتراپی نیز مانند بسیاری از روش‌های جوان‌سازی دائمی نبوده و پس از گذشت مدتی باید آن را تمدید کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  پشتیبان سایتمشاهده نوشته ها

  Avatar for پشتیبان سایت

  این مقاله به کوشش مدیریت و اعضای تیم کلینیک ایران تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش اعضا، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *