کاشت مو زنان پیشانی بلند

 • بعضی خانم‌های پیشانی بلندی دارند و همین باعث شده که نمی‌دانند چگونه آن را بپوشانند. در نتیجه بر اعتماد به نفس آنها تاثیر می‌گذارد. روش‌های مختلفی برای پوشاندن پیشانی بلند خانم‌ها وجود دارند، ولی آیا همه آن‌ها دائمی هستند؟ کاشت مو زنان پیشانی بلند یکی از بهترین و دائمی‌ترین راهکارها برای خانم‌هایی است که پیشانی بلندی دارند. در این روش، معمولا فولیکول‌های مو را از ناحیه اهدا کننده برداشته و به ناحیه پیشانی پیوند می‌زنند.

  کاشت مو زنان پیشانی بلند به چه صورت است؟

  داشتن پیشانی بلند احتمالا یک ویژگی ژنتیکی در خانواده است که به بالا بودن خط رویش مو بستگی دارد. کاشت مو ریسک کمی داشته و بدون ایجاد جای زخم، خط مو را اصلاح می‌کند. این جراحی به زیبایی بیش‌تر چهره کمک کرده و باعث افزایش اعتماد به نفس خانم‌ها می‌شود‌. در این مقاله به شما می‌گوییم که کاشت مو زنان پیشانی بلند چگونه انجام می‌شود.

  روش‌های اصلاح پیشانی بلند خانم‌ها

  پیشانی خانم‌ها در مقایسه با آقایان صاف‌تر است و اصلاح فرم آن به وسیله کاشتن مو، تقویت هیرلاین و جراحی کوتاه کردن پیشانی انجام می‌شود. خانم‌ها می‌توانند برای اصلاح پیشانی بلند خود از روش‌های متفاوتی استفاده کنند که کاشت مو یکی از این روش‌ها است.

  هزینه کاشت مو زنان پیشانی بلند

  هزینه کاشت مو زنان پیشانی بلند

  هزینه کاشت مو برای پیشانی‌های بلند به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر اساس روش کاشت، تعداد گرافت‌های مو، تعداد جلسات، نوع کلینیک، مهارت پزشک و… مشخص می‌شود.

  بهترین روش کاشت مو زنان پیشانی بلند

  کاشت مو برای زنان با پیشانی بلند با روش‌های متفاوتی انجام می‌شود که در ادامه سه نمونه از آن را توضیح می‌دهیم. کاشت برای خانم‌ها و آقایان هیچ محدودیت سنی ندارد. از طرفی اگر در یک کلینیک معتبر و به وسیله یک پزشک ماهر انجام شود، نتایج درخشانی را به دنبال دارد. در ادامه هر یک از این روش‌های کاشت را به صورت دقیق بررسی می‌کنیم.

  کاشت مو با روش SUT

  روش SUT یکی از رایج‌ترین تکنیک‌های کوتاه کردن پیشانی است که بدون ایجاد زخم و بخیه خط رویش مو‌هایتان را جلوتر می‌کشد. در کاشت موی زنان دارای پیشانی بلند با روش SUT، هیچ زخمی در ناحیه پیوند به وجود نمی‌آید و پیشانی بخیه نمی‌خورد.

  کاشت مو با روش میکروگرافت 

  میکروگرافت یکی از بهترین روش‌ها برای کاشت مو زنان با پیشانی بلند است. در این روش فولیکول‌ها به صورت جداگانه از ناحیه اهدایی برداشت و به ناحیه مورد نظر پیوند‌ زده می‌شوند. حتما برایتان سوال شده که در این روش، کاشت مو زنان پیشانی بلند چگونه انجام می‌شود؟ درمانگر شما برای همه مراحل برداشت و پیوند فولیکول‌ها از تجهیزات مخصوصی استفاده می‌کند. بر این اساس میکروگرافت یکی از باکیفیت‌ترین روش‌های کوتاه کردن پیشانی است که احتمال هرگونه خطا را از بین می‌برد.

  بهترین روش کاشت مو زنان پیشانی بلند 

  کاشت مو با روش FUE

  کاشت مو با روش FUE شباهت زیادی به کاشت مو با روش میکروگرافت دارد. فولیکول‌های سالم از ناحیه اهدا‌کننده سر که معمولا پشت سر و پهلو‌ها است، برداشته و به ناحیه نازک شده سر پیوند‌ زده می‌شوند.

  نتایج کاشت مو زنان پیشانی بلند

  یک روش دائمی و موثر برای کوتاه کردن پیشانی خانم‌ها، کاشتن مو است. در این روش کم تهاجمی می‌توانید خط رویش مو‌هایتان را پایین بیاورید. اما سوال اینجاست که کاشت مو زنان پیشانی بلند چگونه انجام می‌شود؟ در پاسخ باید بگوییم که کاشتن مو برای خانم‌هایی که به دلیل ریزش مو خط رویش مو‌هایشان بالاتر است، نتایج بسیار درخشانی دارد. اگر فرد در ناحیه بانک مو به اندازه کافی فولیکول داشته باشد، کاشتن مو برای او روشی موثر به حساب می‌آید.

  سن مناسب کاشت مو زنان پیشانی بلند

  سن مناسب کاشت مو زنان پیشانی بلند

  اطلاع از نحوه کاشت مو برای زنان پیشانی بلند به تصمیم شما برای انجام این فرایند کمک می‌کند. انجام کاشت برای پیشانی‌های بلند هیچ محدودیت سنی ندارد. ولی بهتر است کاشتن مو برای زنان با پیشانی بلند از سن ۲۷ سالگی به بعد که روند ریزش مو‌ها ثابت شده، انجام شود.

  مهم‌ترین نکات کاشت مو زنان پیشانی بلند

  اکنون که با نحوه کاشت مو زنان پیشانی بلند آشنا شدید، مهم‌ترین نکات این تکنیک را بررسی می‌کنیم. با توجه به اینکه فولیکول‌ها در ناحیه جلوی سر پیوند‌زده می‌شوند، مشخصات مو باید طوری باشد که برای کاشت در خط رویش، حالت و شکل مناسبی داشته باشد. مو‌های اهدایی نباید با مو‌های سر تفاوت زیادی داشته باشند. از طرفی فولیکول‌های انتخاب شده باید از مقاومت کافی برخوردار باشند تا مجدد دچار ریزش نشوند.

  کاشتن مو یا جراحی کوتاه کردن پیشانی، کدام یک بهتر است؟

  حالا که می‌دانید کاشت مو زنان پیشانی بلند به چه صورت است و چقدر هزینه دارد، بهتر می‌توانید نوع درمان را انتخاب کنید. جراحی کوتاه کردن پیشانی، حساسیت بالایی دارد و نباید پیش هر کسی انجام شود. در غیر این صورت می‌تواند باعث عدم تقارن نواحی مختلف صورت شود‌. کاشت مو در شهرک غرب یک روش کم خطر و غیر تهاجمی برای کوتاه کردن پیشانی است. در این روش خط رویش مو‌ها پایین آمده و پیشانی شما کوتاه‌تر دیده می‌شود. بدین ترتیب نیازی نیست که فرد با انجام دادن جراحی، ریسک بزرگی را به جان بخرد.

  پایین آوردن خط رویش مو برای پیشانی‌های بلند

  پایین آوردن خط رویش مو برای پیشانی‌های بلند

  کاشت مو زنان پیشانی بلند چگونه به پایین آوردن خط رویش مو در این افراد کمک می‌کند؟ احتمالا این سوال برای شما هم ایجاد شده است. داشتن ظاهری زیبا، نیازمند هماهنگ بودن ویژگی‌های مختلف صورت است. پیشانی هم متناسب با دیگر ویژگی‌های صورت می‌تواند بلند‌تر یا کوتاه‌تر به نظر برسد. البته خط رویش مو نباید خیلی پایین آورده شود. در غیر این صورت نتیجه آن طبیعی نمی‌شود.

  تاثیر کاشتن مو بر ظاهر افراد

  کاشتن مو یک روش طبیعی برای کوتاه کردن پیشانی است که با داشتن نتایج دائمی و ماندگار، تاثیر مثبتی بر ظاهر فرد می‌گذارد. آشنایی با نحوه کاشت مو زنان پیشانی بلند به شما کمک می‌کند چهره زیباتری داشته و ریزش موهایتان را برطرف کنید.

  در آخر

  کاشت مو در سعادت آباد یک روش دائمی برای ترمیم مو‌های از دست رفته است و می‌تواند با جلو آوردن خط رویش مو باعث کوتاه کردن پیشانی هم شود. به همین دلیل خیلی از خانم‌ها با اندازه پیشانی بلند، کاشتن مو را برای کوتاه کردن آن انتخاب می‌کنند. در این مطلب به طور کامل درباره کاشت مو زنان پیشانی بلند و همه آنچه را که باید درباره این فرایند بدانید، توضیح دادیم. پس به بهترین و با تجربه‌ترین پزشک برای این کار مراجعه کنید تا دچار عارضه خاصی نشوید.

  سوالات متداول کاشت مو زنان پیشانی بلند

  ۱) چرا کاشتن مو برای کوتاه شدن پیشانی زنان بهترین روش است؟

  زیرا باعث ایجاد زخم نمی‌شود، نیازی به بخیه ندارد و بدون عارضه است.

  ۲) آیا کاشتن مو برای پیشانی بلند زنان درد دارد؟

  این کار با استفاده از بی حسی‌های موضعی و داروهای مسکن کاملا بدون درد انجام می‌شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  پشتیبان سایتمشاهده نوشته ها

  Avatar for پشتیبان سایت

  این مقاله به کوشش مدیریت و اعضای تیم کلینیک ایران تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش اعضا، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *