تزریق ژل لب مدل فانتزی

 • در دنیا امروز بسیاری از افراد بیش از پیش به ظاهر خود اهمیت داده و به دنبال راه‌هایی برای ایجاد ظاهری زیباتر هستند. از جمله اقدامات زیبایی که به تازگی رواج پیدا کرده است، می‌توان به تزریق ژل لب اشاره کرد. تزریق ژل لب در مدل‌های مختلفی انجام می‌گیرد که شما براساس سلیقه خود می‌توانید تزریق ژل لب در مدل دلخواه را انجام دهید.

  همه چیز درباره تزریق ژل لب مدل فانتزی

  تزریق ژل لب مدل فانتزی یکی از پرطرفدارترین مدل‌هایی است که بسیاری از افراد به انجام آن اقدام می‌کنند. اگر شما نیز می‌خواهید به لب هایتان ژل تزریق کنید، باید در مورد این نوع مدل تزریق ژل لب اطلاعات لازم را کسب کنید.

  چرا تزریق ژل لب انجام دهیم؟

  لب یکی از مهم‌ترین قسمت‌های صورت بوده که در زیبایی چهره تاثیر قابل‌توجهی دارد. با افزایش سن حجم لب کم شده و ارتفاع آن کاهش می‌یابد. با تزریق ژل لب فانتزی می‌توانید حجم لب و ارتفاع آن را افزایش دهید. این کار در زیبایی چهره شما تاثیر قابل‌توجهی دارد.

  هزینه تزریق ژل لب مدل فانتزی

  هزینه تزریق ژل لب مدل فانتزی

  هزینه تزریق ژل لب فانتزی بر اساس عوامل زیر تعیین می‌شود:

  • برند ژل تزریق شده
  • میزان ژل تزریق شده
  • مدت ماندگاری ژل
  • دستمزد پزشک متخصص

  نحوه تزریق ژل لب مدل فانتزی

  اگر قصد تزریق ژل لب مدل فانتزی را دارید، نحوه تزریق برای کم‌خطر بودن این روش زیبایی بسیار اهمیت دارد. بنابراین پزشک شما باید شناخت دقیقی از ساختمان پوست و اجزا صورت داشته باشد. آشنایی با تکنیک تزریق ژل برای لب، مقدار تزریق و قرار دادن این مواد در لایه‌های مناسب پوست بسیار اهمیت دارد.

  برای تزریق ژل لب ابتدا باید موضع مورد نظر بی‌حس شده و محل تزریق با محلول ضد میکروبی یا الکل تمیز شود. سپس با استفاده از سرنگ مخصوص و سوزن‌های ظریف، با زاویه صحیح ژل به لب تزریق می‌شود.

  بهترین کلینیک تزریق ژل لب مدل فانتزی

  بهترین کلینیک تزریق ژل لب مدل فانتزی

  تزریق ژل لب مدل فانتزی از جمله اقدامات زیبایی است که باید در یک محیط کلینیکی و تحت نظر پزشک متخصص انجام شود. تزریق ژل لب که در آرایشگاه انجام می‌شود، بسیار خطرناک بوده و با عوارض زیادی همراه است. بهترین کلینیک برای تزریق ژل لب مدل فانتزی باید دارای کادری مجرب بوده و این کار توسط پزشک انجام شود. همچنین استفاده از ژل لب باکیفیت در یک کلینیک زیبایی بسیار اهمیت دارد. شما می‌توانید با اطمینان خاطر از مهارت پزشک و کیفیت مواد استفاده شده، تزریق ژل لب مدل فانتزی را در کلینیک ایران انجام دهید.

  تزریق ژل لب فانتزی، دائمی است یا موقتی؟

  تزریق ژل لب مدل فانتزی از جمله اقداماتی است که باید به صورت دوره‌ای انجام شود. پس از گذشت مدتی ژل لب شما از بین رفته و باید آن را تمدید کنید. بنابراین تزریق ژل لب از روش‌های زیبایی دائمی محسوب نمی‌شود.

  مزایای تزریق ژل لب مدل فانتزی

  یکی از مهم‌ترین مواردی که سبب پرطرفدار شدن تزریق ژل لب مدل فانتزی شده است، مزایای تزریق این مدل ژل لب است. مدل ژل لب فانتزی نسبت به سایر مدل‌ها بسیار خوش فرم‌تر بوده و طرفداران بیش‌تری دارد. همچنین این روش زیبایی به عنوان یک عمل سرپایی محسوب می‌شود که دوران نقاهت کم‌تری نسبت به سایر عمل‌های زیبایی دارد.

  برای تزریق ژل در شهرک غرب تنها به ۳۰-۲۰ دقیقه زمان نیاز است. از دیگر مزایای این کار می‌توان به امکان تخلیه آن اشاره کرد. اگر شما از مدل لب‌های خود راضی نبودید، می‌توانید به راحتی آن را تخلیه کنید. با تزریق این مدل از ژل لب چهره شما جوان‌تر و شاداب تر می‌شود. همچنین هنگام تزریق از داروهای بی‌حسی استفاده می‌شود تا شما هنگام انجام تزریق احساس درد نکنید.

  انواع تزریق ژل لب مدل فانتزی

  انواع تزریق ژل لب مدل فانتزی

  اگر می‌خواهید تزریق ژل لب مدل فانتزی را انجام دهید، باید با انواع مدل‌های آن آشنایی داشته باشید تا مناسب‌ترین مدل را متناسب با چهره و سلیقه خود انتخاب کنید. از جمله پرطرفدارترین انواع تزریق ژل لب فانتزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ژل لب چاکدار
  • ژل لب قلبی
  • ژل لب گرد
  • ژل لب هالیوودی
  • ژل لب قلوه‌ای
  • ژل لب سوتی

  عوارض تزریق ژل لب از نوع فانتزی

  تزریق ژل لب نیز مانند سایر اقدامات زیبایی ممکن است با معایب و عوارضی همراه باشد. این عوارض معمولا پس از گذشت چند ساعت تا نهایت چند هفته برطرف می‌شوند. پس از تزریق ژل ممکن است شما در اطراف لب‌ها کبودی و تورم مشاهده کنید. کبودی و تورم لب‌ها پس از تزریق ژل لب فانتزی طبیعی بوده و به دلیل تماس سوزن با پوست ایجاد می‌شود.

  اگر پوست شما بسیار حساس است، در اثر تماس سوزن با پوست قرمزی، کبودی و تورم بیش‌تری مشاهده خواهید کرد. کبودی و تورم لب‌ها چند ساعت پس‌ تزریق برطرف می‌شود. از دیگر عوارض تزریق می‌توان به حساسیت به ژل تزریق شده اشاره کرد. اگر پزشک پیش از انجام تزریق، تست ژل را روی پوست شما انجام ندهد، امکان ایجاد حساسیت پس از تزریق افزایش می‌یابد.

  مراقبت‌های قبل تزریق ژل لب فانتزی

  مراقبت‌های قبل تزریق ژل لب فانتزی

  از مهم‌ترین مراقبت‌های تزریق ژل لب مدل فانتزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتخاب پزشکی باتجربه و کلینیکی معتبر
  • متوقف کردن استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی ۱۴ روز پیش از تزریق
  • عدم استفاده از داروهای انعقاد و رقیق‌کننده خون دو هفته پیش از تزریق
  • در جریان گذاشتن پزشک از مصرف داروهای خاص یا حساسیت دارویی
  • عدم داشتن آرایش پیش از مراجعه به کلینیک 

  مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب فانتزی

  توجه به مراقبت‌های لازم پس از تزریق ژل در سعادت آباد بسیار اهمیت دارد. از جمله مهم‌ترین اقدامات پس از تزریق ژل لب مدل فانتزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم استفاده از کرم‌های ضدآفتاب و لوازم آرایشی به مدت ۲۴ ساعت پس از تزریق
  • استفاده از کمپرس آب سرد در سه روز اول تزریق و استفاده از کمپرس آب گرم سه روز دوم پس از تزریق
  • جلوگیری از وارد شدن ضربه و فشار به محل تزریق
  • عدم استفاده از نوشیدنی‌های داغ تا ۴۸ ساعت پس از تزریق
  • انجام ندادن فعالیت‌های سنگین تا ۲۴ ساعت پس از تزریق
  • قرار نگرفتن در معرض نور خورشید و سولار تا دو هفته از تزریق

  اقدامات لازم در صورت بروز مشکل بعد از تزریق ژل لب

  ممکن است پس از تزریق مشکلاتی برای شما رخ دهد. اگر پس از تزریق لب مشکلی را مشاهده کردید، آرامش خود را حفظ کرده و به پزشک خود مراجعه کنید. پزشک متخصص براساس مشکلی که برای شما ایجاد شده‌ است، روش‌هایی را برای درمان آن در نظر می‌گیرد.

  سخن پایانی

  در دنیا امروزی روش‌های مختلفی نظیر تزریق ژل لب برای زیباتر شدن چهره به کار گرفته می‌شود. شما می‌توانید بر اساس سلیقه خود از انواع مختلف ژل لب مدل فانتزی استفاده کنید. با تزریق ژل لب مدل فانتزی شاهد تغییری بسیار زیبا در چهره خود خواهید بود.

  سوالات متداول تزریق ژل لب فانتزی

  ۱) آیا تزریق ژل لب مدل فانتزی درد دارد؟

  پیش از تزریق ژل لب از مواد بی‌حس‌کننده استفاده می‌شود. بنابراین احساس درد تا حد بسیار زیادی کاهش می‌یابد.

  ۲) تزریق ژل لب فانتزی چقدر ماندگاری دارد؟

  ژل لب فانتزی دائمی نبوده و پس از گذشت ۱۲-۶ ماه باید آن را تمدید کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  پشتیبان سایتمشاهده نوشته ها

  Avatar for پشتیبان سایت

  این مقاله به کوشش مدیریت و اعضای تیم کلینیک ایران تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش اعضا، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *