شرایط کاشت مو برای خانم‌ ها

 • احتمالا با جستجوی کاشت مو، بیش‌تر تصاویر و مطالبی که می‌بینید مربوط به آقایان است. ولی خانم‌ها نیز می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. در واقع هیچ خانمی تحمل ریزش مو‌ها را ندارد. به همین دلیل بیش‌تر خانم‌ها در نگهداری از موهای خود بسیار کوشا هستند. گاهی به دلیل استرس، ژنتیک، افزایش سن و شرایط پزشکی خانم‌ها نیز دچار ریزش مو می‌شوند. بهترین راه برای جبران موهای از دست رفته، کاشت آن است. اما شرایط کاشت مو برای خانم‌ ها چیست؟

  شرایط کاشت مو برای خانم‌ ها چگونه است؟

  کاشت مو یک گزینه درمانی برای مردان نیست! خانم‌ها هم می‌توانند برای مبارزه با ریزش مو این جراحی را انجام دهند. ریزش موی بیش از حد باعث ایجاد وحشت در خانم‌ها شده و اعتماد به نفسشان را پایین می‌آورد. از این رو بررسی شرایط کاشت مو برای خانم‌ ها باعث می‌شود تا فرد بداند آیا کاندید مناسبی برای این جراحی است یا خیر؟

    

   آشنایی با کاشت موی زنانه

   یکی از متداول‌ترین جراحی‌های زیبایی در خانم‌ها و آقایان، کاشتن مو است. بررسی شرایط کاشت مو برای خانم‌ ها به شما کمک می‌کند تا با فوت و فن‌های این کار آشنا شده و بدانید آیا کاندید مناسبی هستید یا خیر؟

   آشنایی با کاشت موی زنانه

   خیلی از خانم‌هایی که الگوی ریزش موی منتشر دارند، برای پیوند مو کاندیدای مناسبی محسوب نمی‌شوند؛ زیرا این افراد در بخش پشتی سر یا سایر مناطق بدن، فاقد بانک مو هستند. با این حال مواردی وجود دارد که زنان می‌توانند از پیوند مو استفاده کنند. البته به شرطی که ریزش موی آن‌ها ناشی از بیماری نباشد.

   روش‌های کاشت مو برای خانم‌ها

   با توجه به متفاوت بودن شرایط کاشت مو خانمها این جراحی به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. پیوند موی طبیعی با برش جراحی (FUT) یا بدون برش جراحی (FIT) است. در کاشت مو به روش FIT مو‌ها با پانچ به صورت دانه دانه از پشت سر برداشته شده و در جلوی سر کاشته می‌شوند. اما در روش FUT که با شرایط کاشت مو برای خانم‌ ها تناسب بیشتری دارد، یک فلپ جراحی از پشت سر برداشته می‌شود. سپس گرافت‌های جدا شده در جلوی سر کاشته می‌شود. این روش با ایجاد شکاف همراه است و بخیه هم دارد.

   بهترین کلینیک کاشت برای خانم‌ ها

   داشتن مو‌های زیبا و پرپشت، آرزوی همه است. بررسی شرایط کاشت مو برای خانمها این امکان را فراهم می‌کند که ریزش مو جبران و زیبایی از دست رفته فرد به او بازگردانده شود. بهترین کلینیک کاشت مو در تهران با داشتن سابقه طولانی توانسته رضایت حداکثری بیماران خود را به دست بیاورد. همچنین با وجود پزشکان حرفه‌ای و متخصص، قبل از جراحی یک تا چند جلسه را به مشاوره اختصاص می‌دهد‌.

   با توجه به متفاوت بودن شرایط کاشت مو برای خانمها کلینیک باید در درمان‌های ارائه شده تنوع داشته باشد. از طرفی جزئیات پیوند مو، دارو‌ها، اقدامات قبل و بعد جراحی و… باید به طور کامل در اختیار بیمار قرار بگیرد‌.

   بهترین کلینیک کاشت مو برای خانم‌ ها

   کلینیک ایران یکی از بهترین مراکز کاشت مو در سعادت آباد است که پس از بررسی دقیق علت ریزش، بهترین راه حل را ارائه می‌دهد. با مراجعه به این کلینیک زیبایی در سعادت آباد می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواهتان برسید و با صرف هزینه‌ای مناسب، زیبایی را به موهایتان بازگردانید.

   هزینه کاشت مو برای خانمها

   تغییر شرایط کاشت مو برای خانم‌ ها می‌تواند قیمت جراحی را بیشتر یا کمتر کند. در کل هزینه پیوند مو به روش کاشت، محل کلینیک، مهارت و تخصص جراح، تعداد گرافت‌های کاشته شده، نوع بانک مو و سن بیمار بستگی دارد.

   بهترین زمان کاشت مو برای خانم‌ ها

   اگر از شرایط کاشت مو برای خانمها برخوردار هستید، بهتر است در فصل پاییز یا زمستان جراحی کنید. کاشت مو به روش FUT به دلیل تاثیر اقلیم و شرایط آب و هوا بر نتیجه، در فصول سرد انجام می‌شود. در حالیکه بهترین زمان کاشت با روش FUE، به شرایط پوست سر و وضعیت موی فرد بستگی دارد. روش کاشت، وضعیت سلامتی، اقلیم و شرایط آب و هوایی از جمله مواردی هستند که شرایط کاشت مو برای خانم‌ها و بهترین زمان جراحی را مشخص می‌کنند.

   بهترین گزینه‌ها برای ترمیم موی خانم‌ها

   بهترین روش ترمیم مو برای خانم‌ها، کاشت به روش FUT است. در این روش نیازی نیست مو‌های شخص از ته تراشیده شود. بلکه مو‌هایی به طول ۲ تا ۸ سانت از بانک مو برداشته و به نواحی مورد نظر پیوند می‌شود. با توجه به اهمیت آشنایی با شرایط کاشت مو برای خانمها، انجام جراحی به روش FUT در اولویت است.

   بهترین گزینه‌ها برای ترمیم موی خانم‌ ها

   تفاوت شرایط کاشت در خانم‌ ها و آقایان

   شرایط کاشت مو در شهرک غرب برای خانم‌ها با آقایان متفاوت است؛ چون نوع الگوی ریزش مو در مردان و زنان فرق دارد. در طاسی‌های زنانه، بانک مو غیر ثابت بوده و تراکم مو‌ها در قسمت بانک با سایر نقاط سر یکسان است. اما در طاسی مردانه قسمت‌های بانک مو ثابت هستند و تحت تاثیر دی هیدروتستوسترون قرار نگرفته‌اند. بر این اساس پیوند مو برای مردانی که دارای طاسی سر از نوع آندروژنی هستند، پیشنهاد می‌شود.

   چه خانم‌ هایی کاندید مناسبی برای کاشت مو هستند؟

   افراد با شرایط زیر می‌توانند از کاشتن مو برای جبران موهای از دست رفته خود اقدام کنند.

   • ریزش مو با الگوی مردانه: ریزش مو‌ها از جلو، بالا و تاج در زنان شایع است و به ریزش مو با الگوی مردانه شباهت دارد.
   • خط رویش موی مادرزادی: کسانی که به لحاظی ژنتیکی مو‌های نازکی داشته و دچار ریزش هستند، از شرایط کاشتن مو برای خانم‌ها برخوردارند.
   • آلوپسی اسکار: کاشت موی زنان جای زخم را پر کرده و دید اسکاری را از بین می‌برد.
   • ایجاد خط موی زنان ترنسجندر: مردان تراجنسیتی به زنان می‌توانند از کاشت برای تنظیم چهره با ویژگی‌های زنانه استفاده کنند.
   • آلوپسی کششی: اگر به دلیل دم اسبی کردن مو‌ها یا استفاده از سشوار مو‌ها دچار ریزش شده باشند، این شیوه موثر است.
   • ریزش مو پس از لیفت صورت: شرایط کاشت مو برای خانم هایی که عمل لیفت صورت انجام داده‌اند، فراهم است. پیوند مو گزینه مناسبی برای پر کردن خط بخیه و ناحیه لیفت است.
   • تریکوتیلومانیا: در این بیماری فرد به کندن مو از پوست سر، ابرو‌ها یا سایر نواحی بدن تمایل دارد. کاشتن مو ریزش مو‌های این افراد را جبران می‌کند.

   مقایسه عوارض کاشت مو برای خانم‌ها نسبت به آقایان

   درست است که شرایط کاشت مو برای خانم‌ ها با آقایان متفاوت است اما عوارض کاشت در هر دو جنس مشابه یکدیگر است. معمولا پیوند مو عوارض خاصی ندارد و فرد می‌تواند خیلی راحت به زندگی روزمره خود ادامه دهد. با این وجود بیمار ممکن است به دلیل اهمیت ندادن به مراقبت‌های قبل و بعد کاشت یا عدم تبحر پزشک دچار عوارضی مثل عفونت، کیست، خونریزی، تورم، سوزش و… شود.

   سخن پایانی

   اکنون که با شرایط کاشت مو برای خانم‌ ها آشنا شدید، این جراحی را برای درمان کم پشتی مو و طاسی سر انجام دهید. پیوند مو تنها یک گزینه درمانی برای آقایان نیست و به خانم‌ها هم پیشنهاد می‌شود. البته سن‌ ایده‌آل برای انجام این جراحی بین ۱۸ تا ۶۵ سال است. در هر صورت کاشت مو نتیجه دائمی دارد و با داشتن عوارض محدود و قیمت مناسب، روشی موثر برای بازگرداندن زیبایی از دست رفته است.

   سوالات متداول شرایط کاشت مو برای خانم‌ ها

   ۱) آیا کاشت مو برای زنان جواب می‌دهد؟

   با توجه به شرایط کاشت مو برای خانم‌ ها این روش برای درمان کم پشتی مو‌ها یا طاسی سر موثر است.

   ۲) آیا خانم‌ها برای کاشت مو باید کچل کنند؟

   خیر با استفاده از روش FUT که متناسب با شرایط کاشت مو برای خانمها است، کچل کردن نیازی نیست.

   میانگین امتیازات ۵ از ۵
   از مجموع ۲ رای

   پشتیبان سایتمشاهده نوشته ها

   Avatar for پشتیبان سایت

   این مقاله به کوشش مدیریت و اعضای تیم کلینیک ایران تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش اعضا، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.

   بدون دیدگاه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *